NOOSFERA GROUP COMPANY
It`s all started with geology!

Коли первісна людина взяла в свої руки камінь – це був зародок геології. З цього часу почалась еволюція не тільки людини, а й геології, як науки. Упродовж сотні років людство дізнавалось, вивчало нові грані геології задля своїх потреб. На сьогоднішній час, є сучасна геологія, яка забезпечена новими технологіями, новими знаннями і методами вирішення задач різного напрямку – і це ми, група компаній NOOSFERA GROUP COMPANY. У кожного є своя історія — це наша:

Історія Noosfera Group Company

Наша компанія починає свою діяльність з 90-х років і утворене на базі державного підприємства. У ці роки була складна ситуація у сфері геологорозвідування. Розпочався розпад експедицій, партій. Однією з таких партій була – Прикарпатська геологорозвідувальна, яка згодом була ліквідована.

Саме цей період стає зародком створення нового  підприємства.
12 червня 1991 року в місті Івано-Франківську було створене нове: КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НООСФЕРА», з якого бере свій початок NOOSFERA GROUP COMPANY.
Метою створення підприємства — було надання якісних послуг у сфері геології , гідрогеології, інженерної геології, геодезії, зробити їх більш комфортнішими для населення і підприємств Івано-Франківської області.
Підприємство успішно  пропрацювало багато років.
Взамін колективному підприємству, для проведення робіт у сфері геології – 05 липня 2007 року було створено приватне підприємство «НООСФЕРА-ЗАХІД».

15 листопада 2018 року було підписано меморандум про утворення ГРУПИ КОМПАНІЙ «NOOSFERA GROUP COMPANY», у яку ввійшли вищезгадані та інші підприємства і підприємці. В даному меморандумі були  розділені обов’язки учасників групи і складено структуру ГРУПИ.
Пройшовши свій шлях «еволюції», вдосконалюючись з кожним днем, відбираючи кращих з кращих, на теперішній час , у нас працюють висококваліфіковані фахівці, професіонали, люди які завжди допоможуть у вирішені поставлених завдань.

Технічна база Noosfera Group Company

Для виконання робіт будь-якої складності Noosfera Group Company укомплектована великою матеріально-технічною базою а саме:
Бурові установки:
УГБ-1 ВС – бурова установка для геологічного буріння, на базі автомобіля ГАЗ-66, з максимальною глибиною буріння 50,0 м та діаметром свердловини 180 мм;
СКБ-41 – бурова установка колонкового буріння, на базі автомобілів МАЗ та УРАЛ, з максимальною глибиною буріння 300,0 м та діаметром свердловини 190,5 мм;
УРБ-2,5 А – бурова установка розвідувального буріння, на базі автомобіля ЗІЛ-131, з максимальною глибиною буріння 300,0 м та діаметром свердловини 190,5 мм;
УРБ-3АМ – бурова установка розвідувального буріння, на базі автомобіля МАЗ, з максимальною глибиною буріння 500,0 м та діаметром свердловини 244,5 мм;
УРБ – 3А3 – бурова установка розвідувального буріння, на базі автомобіля МАЗ, з максимальною глибиною буріння 700,0 м та діаметром свердловини 244,5 мм;
1БА- 15В – бурова установка розвідувального буріння, на базі автомобіля МАЗ, з максимальною глибиною буріння 600,0 м та діаметром свердловини 393,7 мм;
А50 – бурова установка для розвідувального буріння та капітального ремонту свердловин, на базі автомобіля КрАЗ, з максимальною глибиною буріння 3000,0 м та діаметром свердловини 584,2 мм.
Бурові установки дають змогу споруджувати свердловини, діаметри яких можуть коливатись від 93 до 584,2 мм, і проходити на глибину до 3000 м з різною конструкцією.
Водозвозки на базі автомобілей МАЗ та ЗІЛ-131.
Блоки компресорно-силові з двигуном внутрішнього згорання ПК-15, ДК-9 та ПК 5.25.
Насосне обладнання різного типу.
Буровий інструмент, желонки, колонкові, ерліфти та інші.
Вагончики для проживання робітників на об’єкті робіт.
Геофізичне обладнання для проведення польових та промислових досліджень.
Топографо-геодезичне обладнання.

Дозволи на виконання робіт N.G.C

У нас є всі необхідні дозводи на виконання робіт, ліцензія та сертифіковані працівники. Ліцензійне програмне забезпечення.

Колектив Noosfera Group Company

У NOOSFERA GROUP COMPANY працюють висококваліфіковані геологи, геофізики та гідрогеологи, які мають досвід проведення геолозйомочних робіт як в Україні, так і за її межами. Інженери екологи, буровики з великим досвідом роботи.

Ми пропонуємо послуги:

У сфері:

 • геології;
 • гідрогеології;
 • інженерної геології;
 • екології; геофізики;
 • геодизії; будівництва.

Проводимо:

 • буріння свердловин;
 • лабораторно-аналітичні роботи;
 • пошуки перспективних водоносних горизонтів;
 • геологічний та гідрогеологічний супровід розробки родовищ корисних копалин;
 • підрахунок запасів корисних копалин та затвердження їх в ДКЗ України;
 • підготовка матеріалів, консультації та допомога в оформлені спеціального дозволу на користування надрами;
 • будівельні роботи; топо-геодезичні;
 • та багато інших робіт в вище перерахованих сферах.

Noosfera Group Company це:

 • унікальний науковий потенціал;
 • великий досвід проведення робіт;
 • велика база геологічної інформації;
 • розуміння проблем надрокористувачів та допомога у їх вирішенні;
 • авторитет в нашій галузі;
 • надійне партнерство у договірних відносинах.

Нашими постійними клієнтами являються провідні підприємства України такі як:

ea
Epicentrk
oble
ukrsp
ukrz

Сподіваємся що і Ваш логотип з’явиться серед наших посійних клієнтів! Про геологію ми знаєм все і навіть більше! Для вирішення будь яких завдань у нашій сфері – Вам тільки до нас!

Поділитись в соц. мережах