Статті

Буріння свердловин з продувкою

Буріння свердловин під воду з продувкою в основному проводиться в скельних породах високої категорії. Буріння таким методом відбувається за допомогою пневмоударника. По собівартості – буріння свердловин під воду з продувкою в твердих породах є значно дешевшим варіантом ніж буріння під воду з промивкою.

Шнекове буріння

На сьогоднішній день, для тих кого цікавить буріння свердловин під воду, і не тільки, напевно чули чи ознайомлені із шнековим бурінням. Шнекове буріння використовується для встановлення свай, відбору зразків ґрунтів та спорудження гідрогеологічних свердловин (свердловин на воду). Даний метод буріння є досить поширеним.

Колонкове буріння

Колонкове буріння відоме з давніх часів. Застосування пустотілої бурильної труби з різцями на кромці, використовували ще давні єгиптяни.

Проектування будівництва.

Design of construction Проектування будівництва – це дуже велика відповідальність, і великий об’єм роботи, який NGK може Вам допомогти це зробити. У Вас може виникнути ряд запитань, тому ми старались максимально детальніше описати З чого має складатись проект на проектування. Отже: Проект на будівництво, розширення та реконструкцію об'єкта промислового призначення...

Дозвіл на спеціальне водокористування

LICENSE FOR SPECIAL WATER USE Згідно закону України , в нашій державі надра знаходяться у власності народу і доступні для користування ними. Документом, який може реалізувати таке право для фізичної чи юридичної особи є спеціальний дозвіл на користування надрами, рішення про видачу якого приймає комісія Держгеонагляду. Що таке спеціальний дозвіл...