Відповіді на часті питання

Noosfera Group Company виконує буріння переважно у західних регіонах України. Це пов’язано з затратами на переїзд техніки і обладнання.

На ціну буріння впливають різні чинники, такі як метод виконання бурових робіт, геологічне розташування, твердість порід, діаметр стовбура свердловини. І на загальну ціну також впливає вибір труб. Тому для точного розрахунку потрібно телефонувати до менеджера.

 

Noosfera Group Company здійснює буріння свердловин з діаметрами від 93 до 584,2 мм. Діаметр буріння підбирається відповідно до поставленого завдання та гірничопрохідницьких характеристик району робіт.

Noosfera Group Company використовує всі наявні методи буріння. Метод виконання бурових робіт підбирається у відповідності до геологічних умов та поставленого завдання.

Так, звичайно, ми виготовляємо паспорт, не тільки на свердловини, а і на всі водозабірні споруди (джерело, колодязь, тощо.)

Паспорт – це документ, в якому описані всі основні геологічні, технічні і технологічні відомості водозабірної споруди. Тому він є обов’язковим.

ЗСО водних об’єктів створюються на всіх господарсько-питних водозаборах незалежно від їх підпорядкованості або типу джерела водопостачання.

ЗСО свердловини входять до складу водоохоронних зон і поділяються на три пояси особливого режиму:

– перший пояс (суворого режиму) – встановлюється на відстані не менше 30 або 50 м від свердловини в залежності від ступені захищеності підземних вод;

– другий і третій пояси (обмежень і спостережень) – встановлюється на підставі гідрогеологічних розрахунків.

В таких випадках Ми здійснюємо обстеження водозабірної споруди. І тоді надаємо висновок, чи може дана споруда надалі експлуатуватись.

Так, займаємось. Ми маємо великий досвід роботи в цьому напрямку.

Використовуємо такі методи:

за даними раніше проведених робіт;

– маршрутного гідрогеологічного обстеження;

– геофізичні методи;

– біолокаційний метод;

– буріння пошукових свердловин.

Спеціальні роботи по спорудженню експлуатаційних свердловин на воду здійснюються згідно з проектно-кошторисною документацією організаціями, які мають відповідні дозволи на виконання таких робіт.

Усі фізичні та юридичні особи, які є первинними водокористувачами (які здійснюють самостійний забір води з підземних або поверхневих джерел води), орендарями водних об’єктів, а також ті, що здійснюють скидання забруднюючих речовин із зворотними водами у водні об’єкти, зобов’язані отримати дозвіл на спецводокористування.

NOOSFERA GROUP COMPANY пропонує послуги з розробки клопотання для отримання дозволу на спеціальне водокористування. Ми готуємо, подаємо всю необхідну документацію в обласні дозвільні центри департаментів екології, обласні водгоспи та ДГС для отримання дозволу на спеціальне водокористування.

Дозвіл на користування надрами – це офіційний документ, який дозволяє користуватися надрами, проводити геологічні вивчення та промислово-дослідницькі розробки родовищ корисних копалин, підземних вод, будувати та використовувати підземні конструкції для зберігання нафти та газу та здійснювати видобуток нафти та газу.

Поділитись в соц. мережах

Copyright "NOOSFERA GROUP COMPANY" 2020. Всі права захищені. Розроблено в MyTeam