Колонкове буріння

Станок колонкового буріння

Колонкове буріння відоме з давніх часів. Застосування пустотілої бурильної труби з різцями на кромці, використовували ще давні єгиптяни.
На етапі технічного розвитку, такий спосіб буріння вдосконалювався, збільшились темпи буріння. Але згодом, метою стає сам керн («буріння заради знань»).
У своїй сфері діяльності, тобто бурінні під воду, колонкове буріння використовується з метою відбору проб гірської породи (керну).
Даний вид буріння застосовується на стадії пошукових або геологозйомочних робіт.
Щоб більш детально ознайомитись з іншими методами пошуку підземних вод, переходьте в розділ пошуки підземних вод.

Труба колонкова

Нижче коротко подаємо опис, як проходить сам процес буріння.
Породоруйнівним інструментом для виконання даного виду робіт є – колонконова труба з коронкою.
Колонкова труба являє собою грубостінну трубу різного діаметру з перевідниками, в нижній частині труби закріплюється кернорвач та коронка.
Коронка має вигляд корони – з одної сторони різьба для накручування на кернорвач, а з іншої робоча частина із зубами. Коронки по розміру мають на пару міліметрів більший діаметр ніж колонкова труба. Найбільший розмір коронки становить 151 мм при цьому найменший 76 мм. Зуби різного розміру з впаяними побідитами. Дане буріння проводиться з промивкою для вимивання зруйнованої коронкою породи.

Коронка бурова

Якщо Вам потрібна експлуатаційна свердловина, то даний метод не застосовується у зв’язку з малими діаметром свердловин.
Для того, щоб зорієнтуватись, яку свердловину необхідно пробурити, щоб отримати гарну якість води і в необхідній кількості, переходьте в розділ буріння свердловин на воду.
Для якісного виконання колонкового буріння необхідна специфічна матеріально-технічна база та кваліфікований персонал.
Для якісного виконання колонкового буріння необхідна специфічна матеріально-технічна база та кваліфікований персонал.
NOOSFERA GROUP COMPANY – компанія, яка вже має не тільки великий досвід у виконанні колонкового буріння, але й забезпечена  матеріально-технічною базою, кваліфікованим персоналом.
Для замовлення робіт та уточнення ціни переходьте за посиланням.