Консервація свердловини проводиться з метою збереження свердловини.

Консервацію проводять, якщо немає потреби у даний час експлуатувати дану свердловину, але в перспективі планується її проводити. Консервацію свердловини проводять у відповідності до проекту.

Принци виконання консервації свердловини

Консервація свердловини проводиться за допомогою бурової установки. Спочатку демонтується насосне обладнання, яке було встановлено у свердловині. Після чого переходять до очищення свердловини, відновлення вибою та промивки свердловини. На кінці, у свердловині проводяться дослідно-фільтраційні роботи з метою визначення гідрогеологічних показників.

Гирло свердловини закривається герметичною кришкою та опломбовується.

Оформлення документально

Кінцевим результатом робіт є складання акту консервації свердловини, в якому зазначається глибина свердловини та гідрогеологічні параметри за даними отриманими в процесі робіт по консервації та номер пломби. Обов’язково в процесі консервації приймають участь представник органів геології та держпраці.

Розконсервація свердловини

При необхідності використовувати свердловину, потрібно провести процес розконсервації. Для цього необхідна комісія в складі якої є представники органів геології та держпраці. Тільки при таких умовах знімається пломба та розгерметизовується свердловина.

Noosfera Group Company має багаторічний досвід в даному виді роботи.

Телефонуйте до Нас, ми проконсультуємо, порадимо якнайкраще для Вас.