Буріння свердловин під воду

Одним з найголовніших етапів нашої діяльності є буріння свердловин під воду.

В більшості випадків буріння свердловин викликає  багато запитань, таких ,як правильно вибрати місце для буріння, яким діаметром бурити, які труби встановлювати і ряд інших.

На всі ці запитання ми радо відповімо, допоможемо , проконсультуємо і визначимо ціну буріння.

Отже, процес нашої роботи у цій галузі такий: 

  • Спочатку ми приймаємо замовлення, уточнюємо всі деталі, виїжджаємо на ділянку, і обговорюємо приблизну ціну. Після узгодження і прийняття рішення Ви стаєте нашим клієнтом ).
  • Визначаємо яким буровим обладнання ми будемо проводити буріння, визначаємо терміни і даємо точний розрахунок ціни.
  • Перед самим процесом бурінням, наші фахівці виконують пошуки підземних вод на ділянці робіт, із використанням геофізичних технологій, біолокаційної зйомки, методу аналогій.
  • Після цього розпочинається і сам процес буріння.
  • По завершені буріння, в свердловині проводяться дослідно-фільтраційні роботи, які включають відкачку і промивку свердловину, заміри рівнів підземних вод, визначення параметрів водоносного горизонту та дебіту свердловин.
  • Обов’язково відбираються проби води для проведення повного хімічного аналізу (при потребі робимо спектральний, кількісний, бактеріальний, аналізи визначення пестицидів, радіонуклідів, фенолів та інших показників). Всі аналізи проводимо в акредитованих лабораторіях .
  • Всі роботи завершуються складанням паспорта свердловин і його реєстрацією у геологічній службі, і підписанням акту прийому – передачі свердловини.

Звернувшись до NGK, Ви отримуєте очікуваний  результат, над яким працюють наші спеціалісти.

 

Чому варто звернутись саме до NOOSFERA GROUP COMPANY?

 

 Часто буває таке, що коли Ви звертаючись до інших фірм, можете потрапити просто до посередників, які зазвичай нічого не мають, а просто шукають підприємства, які б виконували перечень робіт, але за їх якість і швидкість не відповідають. І зазвичай ціни у них в два, а той в три рази дорожчі.

Ми ж пропонуємо співпрацю як кажуть «на пряму» , тому і ціни у нас відповідно дешевші, і ми несемо відповідальність за свою роботу.

Отже, приходьте .до Нас, наші двері відчинені для Вас!

Будемо раді бачити Вас нашим Партнером!

 

Важливо знати, що згідно закону України « Про Надра» для суб’єктів підприємницької діяльності (крім фізичних осіб), потрібно отримати дозвіл на спеціальне водокористування підземних вод.

Звісно ми, NOOSFERA GROUP допоможемо Вам в цьому!